Fors MW zajmuje się rozwojem i sprzedażą w trzech obszarach działalności — rolnictwie, budownictwie i leśnictwie. Każdego dnia stawiamy czoła wyzwaniom naszych klientów i dilerów.
Rolnictwo
Głównym elementem oferty Fors MW dla sektora rolniczego jest hakowy system załadowczy BIGAB. Systemy BIGAB są ważną i naturalną częścią codziennej pracy rolników. Wykorzystuje się je do wszystkiego, od zbiorów i hodowli zwierząt po różne zadania transportowe. Systemy BIGAB muszą być gotowe do pracy przez okrągły rok. Oznacza to produkty, których jakość zasługują na swoją markę. Wymaganym warunkiem jest sprawna obsługa posprzedażna. Oferta dla rolnictwa obejmuje głównie większe modele BIGAB.
1
Budownictwo
Systemy BIGAB są nieodłącznym elementem życia codziennego skandynawskich firm budowlanych od ponad trzydziestu lat. Zaprojektowane do obsługi różnych zadań w różnych sytuacjach, godzina po godzinie, zwykle przenosząc ciężkie ładunki.
1
HAKOWE SYSTEMY ZAŁADOWCZE BIGAB
Hakowe systemy załadowcze BIGAB są używane w branży budowlanej do wszelkiego rodzaju prac, od przewozu koparek, transportu żwiru i urobku, po utrzymanie dróg w czasie zimy. W połączeniu z żurawiem BIGAB typu Z, zestaw poradzi sobie niemal z każdym zadaniem, bez względu na jego rodzaj. Dla naszych klientów BIGAB jest przyczepą na wszystkie okazje. To przyczepa zdolna do wielogodzinnej pracy. Systemy BIGAB wymagają sprawnej obsługi posprzedażnej z łatwym dostępem do części zamiennych.
PRZYCZEPY BUDOWLANE BIGAB
W 2014 roku marka BIGAB wkroczyła na rynek budowlany, wprowadzając model BIGAB BT-8. To profesjonalna przyczepa do wymagających zadań w budownictwie. Ruchomy wózek sprawia, że nie ma sobie równych na rynku. To nowoczesna, niezwykle funkcjonalna przyczepa.
LEŚNICTWO
Oferta produktów dla leśnictwa obejmuje przyczepy do transportu drewna i żurawie FARMA wraz z całą gamą akcesoriów, a także przystawki z procesorem NIAB oraz elementy oferty produktów MW. Grupa Fors MW zawsze koncentrowała się na małych i średniej wielkości produktach dla leśnictwa. Inwestując w program FARMA Generation 2, wykonaliśmy krok w kierunku bardziej profesjonalnego segmentu. W ten sposób nasi dzisiejsi klienci to zarówno właściciele niewielkich lasów, jak i duzi wykonawcy robót leśnych. Wymaga to elastycznej organizacji obsługi.
1
KONTAKT
AS FORS MW
Tule 30
76505 Saue
Estonia
Växel: +3726790000
Fax: +3726790001
info@forsmw.com
Org. no: 10094723
VAT no: EE100189685
WSPARCIE
Tel: + 46(0)11165770
E-mail: aftermarket@forsmw.com
AS FORS MW @ 2021 | Cookies
Zastrzegamy sobie prawo do zmiany specyfikacji bez wcześniejszego powiadomienia. Wszystkie obrazy mają wyłącznie charakter poglądowy