Obsluga posprzedaxna I wsparcie

CHCESZ ZAMÓWIĆ CZĘŚCI ZAMIENNE?
Nasz magazyn części zamiennych jest dobrze zaopatrzony we wszystkie potrzebne części do maszyn FARMA, FARMA-N oraz BIGAB, które można zamawiać bezpośrednio u lokalnego przedstawiciela.

1) Znajdź nazwę i numer szukanej części w katalogu części zamiennych dostarczonym z produktem
2) Skontaktuj się z lokalnym przedstawicielem i zamów u niego potrzebną część zamienną
3) Dostarczymy ją do lokalnego przedstawiciela tak szybko, jak to tylko możliwe
W RAZIE REKLAMACJI
Zawsze najpierw przeczytaj dostarczoną instrukcję obsługi oraz informacje otrzymane od lokalnego przedstawiciela. Jeśli nie znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania w instrukcji obsługi, skontaktuj się z lokalnym przedstawicielem. W menu po lewej na tej stronie znajdziesz:
- Listę kontrolną przeglądu maszyny
- Film instruktażowy na temat pierwszego użycia maszyny

Jeśli nie masz instrukcji obsługi, pobierz ją, klikając model posiadanej maszyny na stronie internetowej, lub skontaktuj się z firmą FARMA / BIGAB, piszą na adres info@forsmw.com
CHCESZ ZŁOŻYĆ REKLAMACJĘ?
Jeśli posiadany sprzęt nie działa zgodnie z oczekiwaniami, najpierw skontaktuj się z lokalnym przedstawicielem, który zajmie się obsługą wszystkich reklamacji. Firma FORS MW postara się znaleźć odpowiednie rozwiązanie. Dokładne, jasne i pełne informacje pomogą nam szybko rozpatrzyć reklamację. Pamiętaj, aby zawsze udokumentować problem za pomocą zdjęć.
KONTAKT
AS FORS MW
Tule 30
76505 Saue
Estonia
Växel: +3726790000
Fax: +3726790001
info@forsmw.com
Org. no: 10094723
VAT no: EE100189685
WSPARCIE
Tel: + 46(0)11165770
E-mail: aftermarket@forsmw.com
AS FORS MW @ 2021 | Cookies
Zastrzegamy sobie prawo do zmiany specyfikacji bez wcześniejszego powiadomienia. Wszystkie obrazy mają wyłącznie charakter poglądowy