MEIE TEGEVUSVALDKOND

Fors MW tootearenduse fookuses on kolm suunda: põllumajandus, ehitus ning metsamajandus. Me tegeleme selle nimel, et meie edasimüüjate ning lõppkasutajate soovid saaksid rahuldatud. 

 

Põllumajandus
Fors MW konkstõstehaagise BIGAB tootearenduses on fokuseeritud põllumajandusele. BIGAB on põllumajandustöödes vältimatu abiline aastaringselt - alates metsatöödest ning loomade pidamisest, lõpetades raskete esemete transportimisega.
1
Ehitus
BIGAB on olnud lahutatamatuks abiliseks Skandinaavia ehitusettevõtetes rohkem kui 35 aastat. BIGAB konkstõstehaagised on loodud lihtsutama Sinu töid materjalide laadimisel ja transportimisel.
1
BIGAB KONKSTÕSTEHAAGISED
BIGAB konkstõstehaagised pakuvad mitmekülgsed abi ehitussektoris - alates raskete masinate ning transpordist ning lõpetades ehitusmaterjalide vedamisega. BIGAB konkstõstehaagised koos paigaldatud Z-kraanaga laiendab oluliselt kasutusvõimalusi. BIGAB masinad on abimeheks kõikvõimalikes töödes. 
BIGAB KALLURHAAGISED
BIGAB tootevalikkuse lisandus 2014. aastal kallurhaagis BT-8, mis oli esimene samm ehitusvaldkonda sisenemisel. Tänaseks päevaks on lisandunud ka mudel BT-10, mille kandevõime on nagu nimigi ütleb 10 tonni. 
Metsandus
FARMA metsaveokärud, kraanad ning lisavarustus koos FARMA-N (endine NIAB) traktorprotsessoritega moodustavad täiskomplekti tõelisele metsamehele. Läbi ajaloo on Fors MW keskendunud väikese - ning keskmise suurusega metsaveovarustuse tootmisele. Generatsioon 2 turule toomisega astus Fors MW sammu edasi ning tutvustas turule ka varustust, mis on mõeldud professionaalidele.
1
Kontakt
AS FORS MW
Tule 30
76505 Saue
Estonia
Telefon: +3726790000
Fax: +3726790001
info@forsmw.com
Org. no: 10094723
VAT no: EE100189685
 
AS FORS MW @ 2021 | Cookies
AS Fors MW jätab endale õiguse muuta toote spetsifikatsioone ilma teisi osapooli teavitamata. Kõikidel piltidel on illustratiivne tähendus.